Kilka słów o nas!

Przychodnia weterynaryjna "U WETERYNARZA" powstała w lutym 2007 roku. Właścicielem jest lekarz medycyny weterynaryjnej Adam Sobotka - absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Po ukończeniu studiów praktykował w przychodniach i klinikach weterynaryjnych w Europie, gdzie zebrał wiele cennych doświadczeń. Po powrocie do kraju pracował w Polskiej Akademii Nauk w Katedrze Histofizjologii Rozrodu.
Doktor Adam Sobotka ukończył specjalizację z chorób psów i kotów. Na bieżąco bierze aktywny udział we wszystkich ważniejszych konferencjach oraz kursach specjalistycznych. W 2015 roku zdał egzamin z chirurgii z wyróżnieniem i uzyskał tytuł “specjalista chirurg”. W 2020 roku ukończył specjalizację z zakresu radiologii.

Przychodnia weterynaryjna zajmuje się profilaktyką oraz chorobami psów i kotów. Wykonujemy między innymi:

  • USG
  • RTG
  • Diagnostykę laboratoryjną

U nas na wizyty nie trzeba się wcześniej umawiać. Każdy pacjent jest traktowany priorytetowo. Poświęcamy mu naszą uwagę oraz taką ilość czasu jaka jest wymagana. Z tego powodu nie ustalamy sztywnych ram wizyty. Czasami pacjent jest na wizycie 15 - 20 minut innym razem 5 lub 10. Jeżeli jednak potrzebna jest dodatkowa diagnostyka np. RTG lub USG w takim przypadku ustalamy dogodny termin wizyty zarówno dla właściciela jak i dla nas. Gdy jednemu pacjentowi trzeba poświęcić większą ilość czasu nie możemy pozwolić by inne zwierzęta czekały w poczekalni i się stresowały.

Galeria!